Smażalniki do pączków renomowanych firm w Krakowie - Jufeba

Niemiecka firma Jufebaodod wielu lat jest jednym z renomowanych producentów profesjonalnych urządzeń do piekarni i cukierni. Wysokie miejsce zapewniła sobie niezawodnymi smażalnikami automatycznymi i klasycznymi pozwalającymi na znacznie szybsze, efektywniejsze i przede wszystkim równomierne smażenie wyrobów piekarniczych, takich jak pączki, precle, oponki, obwarzanki i wszelkiego rodzaju smażone wyroby piekarnicze. Oprócz smażalników do pączków i precli, Jufeba jest także producentem nadziewarek do wypieków pozwalających na szybkie i równomierne umieszczenie nadzienia w pączkach. W swojej ofercie posiada również urządzenia do równomiernego rozprowadzania cukru pudru po gotowych produktach.

Smażalniki

Smażalniki marki Jufeba oferują rzemieślniczą jakość produktów i niezawodność – jest to baza w osiąganiu wyśmienitych produktów.

Firma istnieje już ponad 50 lat, ma dobrą renomę w Europie i na świecie. Kontynuacja tradycji to wyzwanie, które jest realizowane przez ciągłe podnoszenie jakości urządzeń piekarniczych oraz wprowadzanie innowacji pod kątem ergonomii i oszczędności eksploatacyjnej (energetycznej). Markę JUFEBA buduje firma Heim Gerätebau GmbH & Co. KG, która jest ekspertem w dziedzinie produkcji urządzeń do smażenia pączków, precli oraz innych wyrobów piekarskich.