Krojeniebochenków w urządzeniach JAC - Krajalnice do chleba

JAC modena +

Krajalnica z dźwignią. Krajalnica, wyróżnia się cichą pracą, ergonomią, designem i solidnością wykonania. Wydajność: 250 chlebów/h.

JAC eco+

Automatyczna krajalnica do chleba. Dowiedziona niezawodność i funkcjonalność. Wydajność: 300 chlebów/h. 2 modele: 45 i 60 cm szerokość krojenia. Krajalnica zgodnie z najnowszymi przepisami posiada u góry przykrywę, która automatycznie załącza urządzenie i się otwiera. Dostępne inne kolory.

JAC picomatic

Automatyczna krajalnica JAC picomatic. Podobnie, jak półautomat PICO, krajalnica ta jest bardzo ergonomiczna. Nie wymaga dużej ilości miejsca. Dla pieczywa o klejącym miękiszu zaleca się wersję z automatycznym oliwieniem noży. Podstawa z półkami. Możliwe inne kolory.

JAC pico

Krajalnica stołowa PICO, półautomatyczna z dźwignią. Dzięki możliwości wkladania chleba z przodu jest bardzo ergonomiczna. Nie wymaga dużej ilosci miejsca. Wydajnośc: 200 chlebów/h. Dla pieczywa o klejącym miękiszu polecana jest wersja z oliwieniem noży. Podstawa z szufladami. Dostępne różne kolory. Grubość kromki: 9-18 mm

JAC full


Krajalnica automatyczna, w której istnieje możliwość krojenia bochenków chleba ułożonych na taśmie podawczej. Taśma przesuwając się w kierunku noży podaje automatycznie bochenki ułożone jeden za drugim (jednorazowo kilkanaście sztuk). Wydajność 1000 szt./h. 

JAC duro

Duro 450 półautomat
Krajalnica o tradycyjnej sprawdzonej konstrukcji. Posiada dźwignię, za pomocą której ustawia się ogranicznik dociskający chleb do noży w położenie, umożliwiające włożenie chleba do krajalnicy. Ogranicznik ten, za pomocą sprężyny, powraca w swoje pierwotne położenie, a chleb przechodząc przez noże jest krojony.
Po pokrojeniu i zapakowaniu chleba czynność się powtarza.

JAC new self

JAC New Self przeznaczona jest do samoobsługi. Tuż przed zakupem chleb może zostac pokrojony. Konstrukcja zapewnia ergonomię i wysokie bezpieczeństwo. Krajalnica wyposażona jest w pokrywę zabezpieczającą. Wydajność: do 200 chlebów/h. 

JAC varia self

Varia Self jest krajalnicą tarczową, przystosowaną do samoobsługi. Grubość kromki programowana indywidualnie.

JAC chute

JAC chute jest krajalnicą do chleba tostowego. Wydajność do 500 szt./h. JAC chute może pracowac w trybie ciągłym. Ciężar chlebów w podajiku wywiera nacisk na noże, podajnik może mieścić jednorazowo 5 lub 7 identycznych chlebów. Szerokośc krojenia 45 cm, wygodna szuflada na okruchy. Dla zwiększenia wydajności krajalnica może być wyposażona w nadmuchiwarkę worków. 

JAC face +

Automatycza krajalnica. Wytrzymała, ergonomiczna, ciekawy design. Wyposazona w opatentowany system ISC, który umożliwia dopasowanie prędkości krojenia do rodzaju/gatunku chleba. Wyjątkowo łatwo dostęna szuflada na okruchy. Zgodnie z najnowszymi przepisami bezpieczeństwa krajalnica Face + wyposażona jest seryjnie w automatyczna przykrywę załączajacą krajalnicę po opuszczeniu.

JAC varia pro

JAC varia pro jest krajalnicą tarczową. Wydajnośc do 120 kromek/min. i 120 chlebów/h. Ilośc kromek i ich grubość dobierana jest indywidualnie. Inne funkcje: krojenie chleba na połówki, krojenie połowy chleba na kromki. Automatyczne dosuwanie chleba do noża, chwytak kromek.

JAC zip

JAC Zip jest krajalnicą tarczową do bagietek i bułek. Pieczywo przecinane jest poziomo, wzdłuż pieczywa.Nóż tarczowy, ustawiany zarówno na wysokość, jak i głębokość. Maszyna oferuje idealnie równe cięcie i możliwia duży przerób, do 2000 szt./h.
Krajalnica w przecuwieństwei do krojenia ręcznego nożem zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.