Geth - Piece, maszyny i urządzenia piekarnicze.

Przedstawiamy firmę FERNETO

Powrót do aktualności

Firma GETH, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, włączyła do swojej oferty urządzenia piekarnicze i cukiernicze z zakresu miesienia, ubijania, wałkowania i formowania marki FERNETO. 

Dobra prasa o tych urządzeniach oraz kilkukrotne spotkania z przedstawicielami firmy, jak i sama wizyta w zakładzie FERNETO, pozwoliły właścicielowi firmy GETH na podjęcie szybkiej, acz sumiennie przeanalizowanej decyzji. 
Udało się dotrzeć do użytkowników niemal w całej Europie, którzy potwierdzili trwałość, niski poziom awaryjności oraz wysoką jakość wykonania tych urządzeń. Jednocześnie obserwacja polskiego rynku jasno wskazuje, że potencjał zakupowy urządzeń do miesienia, ubijania i formowania ciasta, ale w tzw. „przystępnych cenach” jest duży. 

 

Kim jest FERNETO?

FERNETO to portugalska firma zajmująca się od 1986 r. produkcją urządzeń piekarniczych i cukierniczych. Do najważniejszych produktów zalicza się: - miesiarki, - ubijaczki, - wałkowarki, urządzenia automatyzujące produkcję tartaletek.
Niemal 40 letnia historia firmy jest dowodem sukcesu polityki zarządzania - od małego zakładu do przedsiębiorstwa z nowoczesną halą produkcyjną o powierzchni 18 000 m2.  Imponująca architektura budynku z pomieszczeniami biurowymi, dużą ilością światła i szkła jest przejawem dbałości o szczegóły zewnętrzne, które budują wizerunek firmy, jak również jasnym sygnałem na zewnątrz, że w profesjonalnie zaprojektowanej fabryce powstają urządzenia wysokiej jakości. 

JAK WYGLĄDA PRODUKCJA?

Procedury produkcyjne w zakładzie FERNETO są ściśle przestrzegane, nie ma mowy o odstępstwach od norm, a kontrola jakości wychwytuje na bieżąco błędy. Dostęp do części zamiennych jest płynny, dlatego czas oczekiwania na urządzenie jest relatywnie krótki. Dopracowane są też szczegóły logistyczne w zakresie siatki dostaw w najbardziej odległe zakątki, umowy transportowe pozwalają na zachowanie dobrych, nie zmieniających się cen transportu. 
Urządzenia FERNETO, o które coraz częściej zapytuje klient, są wykonywane z materiałów najwyższej jakości. Powszechnie stosowana stal nierdzewna przekłada się na trwałość urządzeń i wysoki poziom higieny. 

FILOZOFIA FIRMY FERNETO

Wymownym fragmentem architektury hali, tematycznie nawiązującym do branży, jest siatka glutenowa wykorzystana na całej fasadzie budynku oraz w elementach designu przeszklonych pomieszczeń biurowych. Siatka glutenowa to również symbol filozofii firmy opartej na partnerstwie w zakresie rozbudowanej sieci handlowej, transparentności polityki cenowej i etyce biznesowej.  

MIĘDZYNARODOWY ZAKRES DZIAŁANIA FIRMY 

Stabilność zatrudnienia (aktualnie ponad 200 osób) pozwoliła stworzyć fantastyczny zespół zmotywowany i ukierunkowany na sukces. Dziś urządzenia marki FERNETO spotkać można w piekarniach i cukierniach na całym świecie. Dotarcie do klienta to efekt rozbudowanej polityki sprzedażowej. Firmy córki oraz liczne przedstawicielstwa istnieją w Azji, Afryce i całej Europie. Producent nie boi się wyzwań, jakie niesie ze sobą różnorodna charakterystyka pieczywa na całym świecie uwarunkowana regionalnymi smakami i tradycją. 

EWOLUCJA

Urządzenia FERNETO sprawdzą się zarówno w Mozambiku, Hiszpanii, Brazylii jak i na Wyspach Brytyjskich. Latami dopracowywana jakość urządzeń jest efektem budowania bliskich relacji z piekarzami i wsłuchania się w ich potrzeby. Poszanowanie tradycji i kultury różnych odbiorców daje firmie FERNETO przewagę nad konkurencją. 

SERWIS

Oprócz sprzedaży ważnym elementem w budowaniu marki na rynku jest skuteczny serwis. Dlatego na potrzeby szkoleń reprezentantów poza Portugalią FERNETO wysyła swoich fachowców w zakresie obsługi, serwisu, a nawet technologii produkcji. 
Pracownicy serwisu GETH zostali wdrożeni praktycznie w zakres obsługi (mechanika, elektronika, sterowanie) maszyn FERNETO. Zdobyta wiedza ma służyć użytkownikom maszyn FERNETO w Polsce.

 

 

SPOTKAJMY SIĘ

Pierwsze zamówienia urządzeń FERNETO zostały już zrealizowane. 
Jeśli chcesz poznać ofertę firmy FERNETO i sprawić, by szala decyzji zakupowej została podjęta w dobrą stronę, zapraszamy na wspólną wyprawę do Portugalii, do firmy FERNETO. Wstępny termin wyjazdu wrzesień 2024.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: info@geth.pl.

Podziel sie tym artykułem w social media: