o firmie

Tworząc dla Państwa tę stronę, chcieliśmy umożliwić szybki dostęp do informacji związanych z naszą firmą oraz oferowanych przez nas maszyn i urządzeń piekarniczych, stanowiących nowoczesne wyposażenie każdej piekarni i cukierni.

Nasza firma została powołana do życia przez Tomasza Guderskiego i Adama Pilśniaka. Miało to miejsce na początku lat 90. XX wieku. Zdecydowaliśmy się wprowadzać na polski rynek cukierniczy i piekarniczy maszyny oraz urządzenia stosowane i cenione na zachodzie Europy. Na początku zajmowaliśmy się przede wszystkim remontowaniem i sprzedażą używanych maszyn piekarniczych. Zyskały one duże zainteresowanie Klientów dzięki temu, że ich działanie nie odbiegało od nowych modeli prosto z fabryki. Szybko zyskaliśmy również  uznanie i lojalność Klientów, którzy docenili nasze zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz profesjonalizm i rzetelność.

Urządzenia piekarnicze i inne produkty


W ciągu 25 lat działalności oferta firmy GETH znacznie się poszerzyła i obejmuje swoim zakresem głównie maszyny nowe, w mniejszym wymiarze używane. Zasada, według której działa firma, pozostała jednak bez zmian. Główny nacisk kładziemy niezmiennie na świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie doradztwa, sprzedaży oraz serwisu urządzeń piekarniczo-cukierniczych, uznanych za jedne z najlepszych na świecie. Ich dobór podyktowany jest zdobytym doświadczeniem. Firma GETH dysponuje obecnie samochodami serwisowymi z wyspecjalizowanym personelem do montażu i naprawy wszystkich oferowanych urządzeń. Jest w stanie zaprojektować, wyposażyć oraz uruchomić każdej wielkości piekarnię. Z myślą o Klientach, którzy przed podjęciem decyzji o zakupie maszyny chcieliby ją praktycznie wypróbować, została stworzona piekarnia wdrożeniowo-doświadczalna. Poza możliwością zrobienia tutaj ciasta według własnego przepisu i sprawdzenia, czy interesująca Państwa maszyna spełnia pokładane w niej oczekiwania, można też zobaczyć, jak zorganizowana jest praca w piekarni, jakich technologii używamy do wypieku pieczywa, jak również posmakować wypiekanego przez nas chleba czy bułek.

Wyrażając słowa podziękowania za dotychczasową owocną współpracę i powierzone nam zaufanie zapraszamy Państwa do naszej siedziby w Krakowie, przy ul. Skośnej 16.

Szczególnie gorąco zapraszamy tych z Państwa, którzy dotychczas nie mieli jeszcze okazji odwiedzić naszej firmy. Służymy chętnie doradztwem i pomocą w każdej sprawie dotyczącej nie tylko maszyn i urządzeń, ale również technologii wypieku.Z wyrazami szacunku

Tomasz Guderski                                                                                     Adam Pilśniak

t.guderski@geth.pl                                                                               a.pilsniak@geth.pl

grafika                     grafika