Zmywarki Winterhalter Piece, maszyny
i urządzenia piekarnicze

Zmywarki Winterhalter

Powrót do listy produktów

Nowe pomocnicze funkcje:

  • TurboZyme - funkcja wstępnego namaczania przed myciem właściwym (eliminacja ręcznego mycia wstępnego)
  • VarioPower - wysokie ciśnienie wody rozpuszcza uporczywe zabrudzenia i jednocześnie zapobiega zapychaniu się dysz myjących. (opcja dopasowania ciśnienia do gatunku mytych naczyń)

System filtracji ługu seria UF

posiada inteligentny system filtracji ługu, który stale kontroluje jakość wody, nieprzerwanie czyści wodę myjącą i gdy to konieczne, przeprowadza automatyczną regenerację.

Sterowanie: Ekran dotykowy

łatwa i intuicyjna obsługa maszyny. Przycisk uruchamiania zmienia kolor z niebieskiego na zielony wraz z postępem przebiegu zmywania. Kontrola postępu programu oraz gotowości do pracy. Neutralne językowo piktogramy. Rozpoznawanie błędów i wskazówki, jak je usuwać (częściowo samodzielnie).

Odzysk ciepła – Energy

Seria UF wykorzystuje powstałą podczas procesu zmywania parę wodną do następnego procesu zmywania! Wilgotna para wodna ogrzewa zimną wodę dopływową, jednocześnie skraplając się w wymienniku ciepła. Oszczędność kosztów energii, poprawa klimatu, gdyż gorąca para nie ulatnia się do pomieszczenia.

Tryb gotowości

Aktywuje się automatycznie i zmniejsza temperaturę bojlera do tego stopnia, że maszyna podczas kolejnego procesu zmywania może znowu podgrzać bojler do temperatury zadanej.

Indywidualizacja modelu zmywarki

Dzięki koszom na naczynia i stojakom ukośnym (dla blach, tac i wielu innych) mogą Państwo całkowicie indywidualnie zaplanować wnętrze urządzenia Winterhalter serii UF. Bez „fruwania” naczyń w maszynie, optymalne wykorzystanie przestrzeni i łatwa obsługa – to najważniejsze zalety.

Masz pytania?

Napisz koniecznie - odpowiemy.