Geth - Piece, maszyny i urządzenia piekarnicze.

NOWOŚĆ w ofercie firmy GETH!

Powrót do aktualności

ARTEZEN obróbka ciasta

Firma ARTEZEN od niemal 20 lat produkuje na rynek europejski urządzenia do obróbki ciasta, głównie dzielarki do chleba, znane z przełomowego  systemu OIL FREE, ale i zaokrąglarki, garownie i wałkowarki. Na rynku polskim pracują już urządzenia firmy ARTEZEN, głównie dzielarki. Obserwując te urządzenia w praktyce, spotykaliśmy się wyłącznie z pozytywnymi opiniami użytkowników.
Jesteśmy przekonani, że urządzenia do obróbki chleba ARTEZEN idealnie uzupełniają ofertę firmy GETH. Dzielarki CALYBRA wchodzą m.in. w skład linii do chleba produkowanych przez firmę BTF (również w naszej ofercie). Firma ARTEZEN opiera produkcję na komponentach wysokiej klasy, gwarantując niezawodność i długą żywotności.
Urządzenia ARTEZEN pozwalają na produkcję atrakcyjnych i smacznych wyrobów.

 

BEZOLEJOWE DZIELARKI

Istotnymi zaletami dzielarek CALYBRA są dokładność wagowa, powtarzalność oraz łatwość obsługi. Bezapelacyjnym atrybutem, wprawiającym w zdumienie wielu piekarzy, jest bezolejowy system dzielenia ciasta, który generuje znaczne oszczędności, liczone w tysiącach zł. (!) Te zalety dają przewagę nad konkurencją i zapewniają najlepsze możliwości rozwoju.
Elastyczność urządzeń potwierdza fakt, że świetnie radzą sobie z ciastami o wysokim TA oraz trudnymi ciastami bezglutenowymi. Jeśli poszukujesz sprawdzonej, nie meczącej ciasta dzielarki, a jednocześnie chcesz się rozwijać wychodząc naprzeciw konsumentom, zapraszamy do kontaktu. 

Podziel sie tym artykułem w social media: