Geth - Piece, maszyny i urządzenia piekarnicze.

IBA - najważniejsze wydarzenie branżowe ostatnich 5 lat

Powrót do aktualności

Już za kilka dni rusza, po 5 latach przerwy, edycja największych targów branży piekarsko-cukierniczej -  IBA 2023 w Monachium. Przypominamy termin: 22-26.10.2023 (niedziela – czwartek).
To aż 5 dni targowych, które dają dużą przestrzeń w zaplanowaniu wyjazdu.

Targi zapowiadają się ekscytująco. Na odwiedzających czeka wiele nowości. Wśród nich również debiut naszego autorskiego robota AMOS do rozładunku peelboardów z wózków garowniczych. Robot jest ostatnim brakującym ogniwem kompletnej automatyzacji załadunku pieców wsadowych. 

AMOS powstał wskutek obserwacji i wnikliwej analizy potrzeb rynku. Jesteśmy przekonani, że właśnie to ogniwo automatyzacji zdejmie z piekarzy duży trud pracy układania peelboardów ręcznie oraz przyczyni się do zachowania wysokiej jakości produktów uzyskiwanych w procesie (długiej) fermentacji. Cicha bezkolizyjna praca robota usprawni i podniesie wydajność produkcji.

AMOS świetnie współgra również z przelotowymi smażalniami do pączków, przejmując z wózków garowniczych rozładunek desek z pączkami.

Zakulisowo wiemy, że na targi wybiera się wielu naszych rodaków. Tych niezdecydowanych zachęcamy do przyjazdu, choćby na 2 dni. 

Będąc na miejscu koniecznie zobacz premierę naszego robota AMOS włączonego do automatycznego systemu załadunku pieców wsadowych MIWE athlet. 
HALA A2, stoisko 510.

Jeśli jeszcze nie wiesz, w którą stronę rozwinąć swój biznes, przyjedź i poszukaj inspiracji na miejscu. Tradycyjnie wspieramy naszych kontrahentów na ich stoiskach. Jesteśmy tam dla Was od poniedziałku do czwartku
g. 9.30-18.00. 
Chcesz mieć pewność spotkania, zadzwoń i umów się z naszym przedstawicielem handlowym na konkretną godzinę.
506 104 542 Wiesiek, 506 104 541 Piotrek, 506 104 514 Maciek, 506 104 520 Tomasz, 519 141 015 Adam (region Pomorze)

Podziel sie tym artykułem w social media: