Zmywarki Winterhalter«

Nowe pomocnicze funkcje:

TurboZyme funkcja wstępnego namaczania przed myciem właściwym (eliminacja ręcznego mycia wstępnego)

VarioPower - wysokie ciśnienie wody rozpuszcza uporczywe zabrudzenia i jedno­cześnie zapobiega zapychaniu się dysz myjących. (opcja dopasowania ciśnienia do gatunku mytych naczyń)

System filtracji ługu seria UF posiada inteligentny system filtracji ługu, który stale kontro­luje jakość wody, nieprzerwanie czyści wodę myjącą i gdy to konieczne, przeprowadza automatyczną regenerację.

Sterowanie: Ekran dotykowy

łatwa i intuicyjna obsługa maszyny. Przycisk uruchamiania zmienia kolor z niebieskiego na zielony wraz z postępem przebiegu zmywania. Kontrola postępu programu oraz gotowości do pracy. Neutralne językowo piktogramy. Rozpoznawanie błędów i wskazówki, jak je usuwać (częściowo samodzielnie).

Odzysk ciepła – Energy

Seria UF wykorzystuje powsta­łą podczas procesu zmywania parę wodną do następnego procesu zmywania! Wilgotna para wodna ogrzewa zimną wodę dopływową, jed­nocześnie skraplając się w wymienniku ciepła. Oszczędność kosztów energii, poprawa klimatu, gdyż gorąca para nie ulatnia się do pomieszczenia.

Tryb gotowości. Aktywuje się auto­matycznie i zmniejsza temperaturę bojlera do tego stopnia, że maszyna podczas kolejnego procesu zmywania może znowu podgrzać bojler do temperatury zadanej.

Indywidualizacja modelu zmywarki

Dzięki koszom na naczynia i stojakom ukośnym (dla blach, tac i wielu innych) mogą Państwo cał­kowicie indywidualnie zaplanować wnętrze urządzenia Winterhalter serii UF. Bez „fruwania” naczyń w maszynie, optymalne wykorzystanie przestrzeni i łatwa obsługa – to najważniejsze zalety.


Udostępnij:

  • grafika